Glamp nad Regą

Glamp nad Regą

Glamp nad Regą

Glamp nad Regą

Czy są tu jacyś poszukiwacze przygody?

Nie hotelowego komfortu, klimatyzacji i złotych sztućców, tylko spania nad samym brzegiem rzeki, porannych kąpieli w Redze, wieczornych wygłupów nad samym jej brzegiem, wędkowania i chlupania. To nie jest opcja dla każdego, ale opcja wyjątkowa dla tych, co szybko się nudzą.

 

Co wiecie o rzece Redze? Mamy tu okazję, żeby się dowiedzieć.

Z rzeczy ważniejszych: to dwudziesta czwarta pod względem długości rzeka w Polsce. Ma swoje górskie momenty… Przy naszym glampie płynie ze szmerem i ma swoje tajemnice. Odkrywa się je podczas spaceru po rzece. Dobrze widzicie – po rzece, a nie nad rzeką.

Jest płytka, a przy zakolach nawet do pasa. Jeśli nie robiliście w tym roku niczego specjalnie fajnego – spacer dziką rzeką jest tym, co załatwi potrzebę przygody. Ważna informacja: glamping jest nad rzeką i znajduje się w ogrodzie gospodarstwa Celiny.

Nie jest więc samotnym namiotem wśród lasów, ale za to umożliwia dostęp do cywilizacji po sąsiedzku. Zapraszamy miłośników doświadczeń na prawdziwą wieś.
Nasz kemping odwiedziła znana influencerka Maggie Maslowska – zobacz poniższy film.

 

 

Co będę jeść?

Jak to na campingu – możecie gotować sami. Produkty kupicie w sąsiadującym gospodarstwie, u Celiny oraz w wiejskim sklepiku. Gdybyście jednak woleli zajrzeć do czyjejś kuchni, to mamy tu dwie warte grzechu. U Celiny (opcja śniadaniowo-obiadowa), w Dworku Tradycja (koszyk śniadaniowy i zapraszamy na obiad). Prosimy tylko o sygnał, która opcja byłaby dla Was najlepsza, zorganizujemy to dla Was.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.