Majówka w niesamowitym miejscu

Majówka w niesamowitym miejscu

Majówka w Dworku Tradycja

Plany na majówkę 2022

Spędź tegoroczną majówkę w jednym z najbardziej urokliwych zakątków północnej Polski. Zapraszamy do miejsca, które łączy w sobie wyjątkowe krajobrazy, cudowne smaki, bliskość natury i… łatwy dojazd samochodem lub pociągiem.
Weekend w naszym Smakowitym Domu potraktuj jak możliwość odpoczynku w ulubionym stylu. Spaceruj, czytaj, smakuj, słuchaj opowieści – czerp spokój i siłę z obcowania z przyrodą. Lub wybierz nasz pensjonat jako bazę wypadową i korzystaj z rozlicznych atrakcji najbliższej okolicy. Spływy kajakowe, jazda konna, jazda rowerami, bałtyckie plaże oddalone jedynie o 45 minut drogi autem.
Uruchom wszystkie zmysły i poznaj historyczne receptury łączone z darami własnego ogrodu.
W ponad 300-letnim domu stworzyliśmy komfortową przestrzeń, w której nasi Goście mogą na kilka dni oderwać się od codzienności i wypocząć. Opalany drewnem kominek, czyste powietrze, zieleń i jeden z najbardziej magicznych momentów w roku – pierwsze dni maja. Zobacz wiosnę w pełnym rozkwicie, na własne oczy, w przepięknym miejscu.
Pakiet zawiera:
– noclegi w okresie 29/04/2022 – 03/05/2022
– wyżywienie : śniadania oraz obiadokolacje
– dostęp do atrakcji na terenie Dworku tradycja w tym sauna
Cena pakietu wynosi 1000 zł/osoba
Dodatkowo: towarzystwo świetnych gospodarzy, dobra pogoda oraz cudowne trasy spacerowe, piękna okolica obfitująca w atrakcje – bezcenne.
Kontakt 790 817 648

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.