Wiejska Chata – wakacje jak u babci

Wiejska Chata – wakacje jak u babci

Wiejska Chata

Wiejska Chata

 

Klimatyczny drewniany dom, jezioro i piękne lasy to elementy, które niewątpliwie kojarzą się z wakacjami u babci. Każdy, kto miał okazję spędzać czas wolny od szkoły w ten sposób wie, jak bardzo przyjemny może być odpoczynek w takim miejscu. Okazuje się, że nawet w dorosłym życiu można znowu poczuć się jak na sielskich wakacjach u babci. Wiejska Chata to miejsce, w którym poczujesz się naprawdę komfortowo.

Urokliwa wieś na Pojezierzu Drawskim

Wieś Bełczna znajduje się w województwie zachodniopomorskim, wygląda sielsko i jest bardzo urokliwa. Okolica obfituje w jeziora, a także lasy. To dobre miejsce dla osób, które cenią sobie wypoczynek na łonie natury. Kąpiele słoneczne, leśne wędrówki i piękno przyrody to wszystko, co potrzebne do pełnego relaksu i zyskaniu nowych, pozytywnych sił do działania. To sposób na udane wakacje dla rodzin, seniorów, par, a także tych, którzy lubią podróżować jedynie w swoim towarzystwie. Przebywając na wakacjach we wsi Bełczna, można przekonać się, iż nie trzeba wyjeżdżać poza granice kraju do popularnych kurortów turystycznych, aby prawdziwie wypocząć.

Wiejska Chata – wakacje jak u babci

Kto z nas dorosłych nie tęskni za wakacjami u ukochanej babci? Niestety dla wielu osób jest to tylko wspomnienie, ale dzięki Wiejskiej Chacie można przeżyć cudowne chwile jeszcze raz. Cecha charakterystyczna tego miejsca to drewniany dom, którego sercem jest starodawna kuchnia. Nie tylko wnętrze chaty, ale także jej otoczenie zachwyca. Wokół można podziwiać piękną naturę, widoki takie, jak na prawdziwej polskiej wsi. Nie brakuje tutaj drzew dających ukojenie w upalne dni, łąk wypełnionych kwiatami oraz bocianów, które lubią tę okolicę. Ścieżki piesze i rowerowe to coś dla fanów aktywnego odpoczynku i letnich spacerów. Warto wspomnieć także o letnim basenie, który przynosi ukojenie w upalne dni.

W Wiejskiej Chacie można porozumieć się w różnych językach, a więc obcokrajowcy także poczują się tutaj swobodnie. Osoby tworzące Wiejską Chatę rozmawiają w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. Chociaż goście mogą czuć się swobodnie i komfortowo, zawsze mogą również liczyć na pomoc pracowników. Ekologiczny sposób postępowania jest bardzo ważny, co wiedzą również osoby tworzące to miejsce. Segregacja śmieci, brak naturalnych futer oraz skór, ekologiczna uprawa warzyw i owoców, kosmetyki w opakowaniach wielorazowe użytku to tylko niektóre działania podejmowane przez Gospodarza i pracowników dla lepszego stanu środowiska.

Cechy charakterystyczne

W Wiejskiej Chacie czekają na Ciebie charakterystyczne uroki, które sprawią, że poczujesz się jak na prawdziwych wiejskich wakacjach:

  • Kominek – w którym goście mogą samodzielnie rozpalać ogień.
  • Skrzypiąca podłoga – którą powinna posiadać każda prawdziwa Wiejska Chata.
  • Brak klimatyzacji – aby można było poczuć się jak w dawnych czasach.

W domku jest miejsce dla ośmiu osób, są także możliwe dostawki. Osoby, które pragną wykorzystać potencjał kuchni mogą to zrobić, zaś goście, którzy nie mają ochoty na gotowanie mogą skorzystać z wyżywienia w Dworku Tradycja. Wiejska Chata to dobre miejsce dla pupila, ale trzeba pamiętać o wcześniejszym poinformowaniu o fakcie chęci zabrania ze sobą zwierzaka. To wszystko sprawia, że naprawdę warto tu być.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.